Pekárna

Ze všech stran slyšíme, že bychom měli jíst zdravě. Už jsme dávno pochopili proč a jak by ta naše člověčí zdravá strava měla vypadat. Ale nezapomněli jsme také na naše čtyřnohé kamarády? I jejich strava by měla být v rámci možností zdravá. My samozřejmě víme, že se o to stejně jako my snažíte také (co nejlepší granule, doplňkové vitamíny atd.). Ale kdo z nás odolá těm "psím" očím hledícím na nás zpod stolu s výraznou podporou bubnujícího ocásku o podlahu ? Jenže sůl a lidské jídlo vůbec našim mazlíkům nedělá dobře. Psí organizmus nedokáže sůl vyloučit a dochází k jejímu shromažďování v těle, po cukru přibývají faldíky, ale to sami dobře známe. Tak co s tím?

To byly otázky, které už před 13 lety vedly k otevření První Pražské Pekárny Pro Pejsky. Nebylo a není naším cílem nahradit běžnou psí stravu, chceme jenom pejskům popřát pocit, že mohou za odměnu dostat pamlsek, který se tváří jako pravé lidské jídlo a stejně tak voní !!!  Proto k výrobě používáme běžné "lidské" suroviny, např. celozrnnou mouku v kvalitě bio, řadu čerstvých potravin, včetně kuřecího, rybího či hovězího masa, žádná dochucovadla, umělá barviva ani konzervanty. Tím pádem výrobky nemůžeme skladovat třeba měsíc, ale vše čerstvě upečené v chladničce vydrží až 5 dnů nebo se dá i zmrazit.
A že dělají v Americe a v některých státech Evropy pro pejsky i DORTY? To my pro naše české Alíky, Bobíky a Barči dokážeme taky!!! smiley
Můžete se přesvědčit.
Dorty pečeme jen na objednávku a každý z nich je originál - připravuje se pro každého zákazníka na míru, přesně podle jeho požadavků - s ovocem, zeleninou, sušeným masem atd. Jsou zdobené speciálně upraveným netučným přírodním sýrem a barvené karobem nebo šťávou z červené řepy. Samozřejmostí je jméno pejska na dortu.  Naše psí pekárna nezná hranice fantazie!

Nezapomínáme ani na Vánoce a Velikonoce, kdy pečeme zdravé vánoční či velikonoční cukroví pro pejsky.

Objednávky na dorty, kosti se jménem nebo pečivo z naší pekárny osobně
nebo na t.č. 602 581 851 či 602 571 505

nejpozději 3 dny před vyzvednutím.

Promiňte, výroba psích dortíků a pečiva momentálně zrušenabroken heart

Fotografie našeho pečiva

Nahoru